| alexflor87 a întrebat:

Sambata ne intalnim un grup mai mare de baiei si fete, iar noi fetele ne gandim sa facem o surpriza pentru baieti de " 8 Martie", cu toate ca e ziua femeilor big grin Si ei au ceva pregatit pentru noi (stiu de la sotul meu care nu a avut cum sa se ascunda de mine) si am vrea si noi sa ii surprindem cu ceva. Dati-mi ceva idei dragute cu bun simt as vrea. Cea mai buna idee primeste fundita.Merci

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

Doamne astea's cadouri?straight face
hee hee
ei bine... cea mai mare felicitare personalizata in care sa scrie ceva amuzant in ea big grin; aaa...sa organizati o iesire (munte; padure; bere; mici big grin); nu cred ca trebuie sa faci un efort prea mare pentru cadou big grin ceva simplu si la obiectwinking

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sotului un calendar cu fotomodele, pentru toti o "papusa" care sa faca striptis ...total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o faceti in grup.Gen swinger