| CrazyName a întrebat:

Sambata voi merge cu clasa in excursie la Bucuresti.Ce pot sa iau de mancare sa nu ma murdaresc si preferabil fara paine, poate doar prajita?

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Banane, mere, piersici, sandvişuri cu şuncă şi caşcaval, o caserolă cu cartofi prajiti, 2 ouă fierte, biscuiţi (fără cremă), napolitane, alune, covrigei etc.

| Changes a răspuns:

Mie personal nu-mi place deloc pâinea prăjită după ce se răcește.Păi poți să-ți iei multe fructe, covrigei, salatini, grisine și o sticlă cu apă.

| CrazyName explică (pentru Changes):

Mami a venit cu ideea de paine prajita si sa stii ca ai dreptate.

| fuzzer a răspuns:

Fructe,sunt si sanatoase, daca vrei si niste chipsuri si un suc.Si cu banii de buzunar, iti poti cumpara acolo de ce ai nevoie.

| CrazyName explică (pentru fuzzer):

Un fruct oricum iau.Chipsuri nu imi plac si, oricum, eu intrebam da ceva in loc de sandwish. Cat daspre suc:NU avem voie.

| fuzzer a răspuns (pentru CrazyName):

Ia-ti niste fursecuri sau ceva de genul, cu care sa nu te murdaresti.