| Maddalinapunct a întrebat:

Samsung corby sau lg cookie? voi ce ati alege? care va place mai mult?

12 răspunsuri:
| kikikikikikiki a răspuns:

Eu am avut cookie.am crezut ca nu e bun si mi l-am cumparat pe corby.si atunci mi-am dat seama cat de bun e cookie. pentru cookie.corby e enervant.ti se blocheaza si trebuie sa-i scoti acumulatorul.multe chestii din astea.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Mada stii ca mi-am pus aceeasi intrebare in urma cu o luna? Iti ur ca-ti zic din proprie experienta, eu m-am interesat, m-am uitat pe net si am vazut ca Samsung corby e mai bun. Uita-te pe telefonultau.eu si ai sa vezi tu poti sa ti-l iei pe care-l vrei dar eu ti-l recomend pe corby. Eu am Samsung corby alb (chiar daca am si carcasa roz) el e alb, si am vazut si LG cookie mi-a placu mai mult corby...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut Samsung corby si acum am un LG optimus one.eu sincera as alege LG cookiehappy

| DianaDidi95 a răspuns:

Lg cookie, am si eu unul [Lg cookie fresh] care e super buuun, touch-ul merge super bine, camera e de 2 mp, si il gasesti in zeci de culori, sunt chiar foarte multumita de el si ti-l recomand.
funda?

| lordbogdan a răspuns:

Eu as alege Samsung corby, pentru ca e mai rezistent si mai bun decat LG cookie, pentru ca LG se strica mai repedesad
fundita?big grin

| BloodPrison a răspuns:

Samsung corby logikhee hee

| SkittlesS a răspuns:

La cookie touch screenul se strica repede
deci Corby :X

| mariamar1997 a răspuns:

EU Samsung corby as alege...samsung e o marca buna...si eu am Samsung, dar alt model nu corby

| ionutz24_2810 a răspuns:

Nici unul. in primul rand corby nu are cablu de date sau mp4...e numai pentru design iar LG-urile sunt slabe si touchu e naspa.Iti recomand Samsung s5230 star

| Beatrice_5910 a răspuns:

Am Samsung corby de mai bine de un an si sunt foarte multumita de el. Bateria ma tine cel putin 3 zile, merge netul foarte bine, face poze frumusele, pot vorbi pot scrie mesaje :-J...deci sunt multumita. Atata tot ca nu poti folosi unghiile dar eu consider ca ii mai ok asa.

| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Eu am cookie si e tsooper. de cand am mers cu el la nu mi se descarca bateria decat o data la o saptamanawinking

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,pai eu am de aproape un an Corby, nu-mi face probleme deloc e foarte bun.Si este si foarte rezistent, eu l-am scapat de mil. de ori, si nu are nici o zgarietura.Acum este si parerea ta dar eu nu am incredere in telefoanele Lg.
Funda? happy