| davidtm a întrebat:

Samsung galaxy nexus si samsung galaxy s2 ...care credeti ca e castigatoru
eu am galaxy...
care e diferenta dintre astea 2?
galaxy are 1.2 ghz.nexus are...
puteti sa-mi dati mai multe informatii d-astea...
FUNDAAAA!

1 răspuns:
| Tudyss a răspuns:

Uite aici o comparatie intre cele 2 telefoane http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4219&idPhone2=3621
poate te va ajuta sa decizi.
ca si camera, galaxy s2 e mai bun, dar Nexus are camera de 5mp, are grafica un pic mai buna si un ecran cu 1-2% mai mare, daca iti place sa faci poze de calitate alege s2, daca vrei display alege Nexus, eu mai degraba as alege iphone 4s:Dfunda?:D