| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Santeti de`acord ca pe terra predomina numarul de femei/fete frumoase decat baietii?

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da, sunt de acord. Femeile sunt mult mai frumos construite decat barbatii.

| borsec a răspuns:

Da, sunt de acord.

| kh1ss a răspuns:

Da, sunt de acord

| cotzobel a răspuns:

Da e adevarat

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ai perfecta dreptate. Din pacate, timpul este nemilos. Pe masura ce se aduna anii, frumusetea fizica se duce, iar daca ea nu a fost inzestrata si cu frumusete interioara...

| cristi a răspuns:

Nu am vazut sau auzit nici un studiu care sa ateste acest lucru

| ♣ Ma®®yE [;x] explică:

Da, total de-acordhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, SANT de acord, asta si pentru ca barabatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracul si, de altfel, barbatului ii sta mai bine cu mustata decat femeii (desi egzista destule egzemplare si din aceasta ultima specie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei in primul rand stiu ca paralele este 2-3 femei/ 1 barbat
deci e logic intr-un fel sa iasa probabilitatea mai mare happy
Oricum femeile de obicei se ingrijesc mai mult, sunt mai gratioase, avem un corp mai "apetisant" happy decat al barbatilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"psiholoaga a răspuns:
Da, sunt de acord. Femeile sunt mult mai frumos construite decat barbatii."... daca sunteti mai frumoase decat barbati. de ce ati inventat fardurile? tongue. femeia e mai urata decat barbatul, de-asta s-au inventat fardurile.sa mai ascunda din uratenie happy. Si nu sunt gay. vroiam doar sa iti arat ca te inseli.fiecare om are frumusetea lui, indiferent de gen. ce, tu nu ai vazut femei urate? iti spun eu.sunt laughing

| ancasobo a răspuns:

Frumusetea este plina de subiectivism.Asadar,pe Terra predomina numarul femeilor, dar nu-ti pot spune daca-s mai frumoase decat barbatii.