| N0NameForY0u a întrebat:

Saptamana viitoare este ziua prietenii mele cele mai bune.Si as vrea sa-i fac un cadou facut de mana mea. Dar nu stiu ce. Dau funda.
P. S:Fara bratara prieteniei, am facut-o deja

Răspuns Câştigător
| BluLăvzIu a răspuns:

Buna! Pai daca nu vrei bratara a prierenei, ii poti face "
Un lantisor:iei un lantisor mai vechi care nu iti mai trebuie si pe el pui inimioare floricele etc (inimiaorele si floricelele sa aiba uj fel de agatatoare pentru a le putea prinde)
Poti sa iei o poza cu voi doua si sa o pui intr-o rama facuta chiar de tine.Rama o poti face :iei un carton si il invelesti intr-o fartie glasata colorata. Apoi, daca vrei sa fie ceva mai special sus poti lega o fundita si poti desena sau scrie ceva pe rama de ex:Best Fiend
Poti sa iei un lantisor tot mai vechilaughing) si sa ii legi o inimioara care se poate deschide di sa pui acolo o poza mica cu voi doua
SI mai poti face cevatongueoti decupa o floare pe un carton(Florea sa fie maricica dara petale sau frunze) si apoi vei lipi un mijloc o poza cu voi doua si pe celalalte petale, le colorezi si sa scrii:esti minunata sau Te iubesc sau La multi ani(in orice caz lucruri pozitive despre ea)
Cam asta e tot ce mi-a trecut prin minte! Si apropo spune-i LA multi Ani si Din Partea Mea! Fundita?:X

7 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Ce zici daca imprimi o poza cu voi doua pe un tricou alb?
(biiiine desi trebuie sa te duci sa ti-l faca cineva, eu cred ca ei ii va placea)

| Andra_8901 a răspuns:

Hei.Am un sfat...aa poti dintr.un lantisor de'al tau care nu iti mai place sa folosesti strasurile si accesoriile depe el si altele si sa ii faci e un lantisor.si ai putea cauta de exemplu cum sunt cercei cu litere sa cauti litera cu care incepe numele tau si cu mai multe breologuri dintralea pentru chei il poti face foarte interesant, nu stiu daca ai inteles...da sper sa te ajute!

fundita?!

| Amalia_1295 a răspuns:

Buna! Mai intai La Multi Ani prietenei tale! Poti sa-i faci o felicitare facuta de tine apoi sa o decorezi; un lantisor din margele; o bratara facuta din margele sau un film cu niste poze de ale voastre de cand v-ati cunoscut pana acum.Cred ca te-am ajutat mult succes!

| Casady a răspuns:

Sunt cateva sugestii: 1. Poti sa-i cumperi sau sa-i faci un fotoalbum, in care sa-i pui pozele ei cele mai dragi si mai pune ceva commenturi, spre exemplu> esti cea mai buna prietena...etc.
2. sau fa-i un puzzle cu fotografia ei, il poti comanda sau poti s-o imprimi pe o bucata de carton, si sa-l tai in forma de puzzle! Succes! Sa nu uiti de funda!

| Adina77 a răspuns:

Un origami.
O inimioara.

| Lari14 a răspuns:

Daca prietena ta cea mai buna este o fata asa...mai sensibila din fire, ai putea sa ii faci chiar tu o felicitare frumoasa care sa o emotioneze profundwinking Si daca ii place sa citeasca, ii poti cumpara o carte (nu stiu exact ce fel de carti ar putea sa-i placa prietenei tale, doar tu stii) si sa scrii pe prima pagina ceva frumos despre prietenia voastra, macar cateva randuri care sa o impresioneze cu adevarat. Trebuie doar sa ai putina inspiratie big grin
Iti urez mult noroc si... distractie placuta saptamana viitoare! happy

| sebastian01 a răspuns:

Fai un album cu pozele voastre cand sunteti pritene, felicitare niste cercelusi, un plover(cosi)