| andreiTFM a întrebat:

(SCUZA-TI CATEGORIA / sunt disperat)
Dati-mi repede va rog mult de tot un link cv / orice de unde sa descarc corect trade hack MT2.ro FUNDA!
va rog mult

Răspuns Câştigător
| CrYsTyYy a răspuns:

NU EXISTA TRADE HACK. Exista decat niste asanumite "trade hack " facute de oameni care vor sa iti fure contul.Si nu mai fi disperat pentru un joc. Traieste viata

2 răspunsuri:
| jaguar12 a răspuns:

Uite aici singurul care mi-a mers mie, nu zci ca ar fi singurul functional. Aici e un tutorial si ai in descrierea videoului link de download:
http://www.youtube.com/watch?v=ejRR2tBIVw0