| luvisluvbby a întrebat:

Scz de intrebare da nu stiu cum sa pun imagine de profil pe TPU. laughing dau fundita cine imi explica mai clar :X

Răspuns Câştigător
| Floffy a răspuns:

BunahappySa incepem cu inceputullaughingMai intai trebuie sa te loghezi. Dupa ce te vei loga in stanga ta iti va aparea un chenar cu titlul:LOGAT CA LoveisForFree sau cam asa ceva.Mai jos exista o fereastra:Editare profil.Dai click iar sub toate acele casute iti pare o alta :Choose file. si iti alegi imaginea dorita din computerul tau. Sper ca o sa-ti fie de folos raspunsul meu. Funditalove struck?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră la "Editare profil" (în stânga), selectează/încarcă o imagine şi salvează! Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes!

| PíиGẅ a răspuns:

Intri la Editare profil -> Selecteaza imagine profil, dai click pe Browse, alegi o poza din calculatorul tau si pe urma si pe urma dai click pe Salveaza profilul.
Sper ca ai inteles. Fundita? puppy dog eyes

| flowerpower12 a răspuns:

Buna! Dai la editare profil si acolo este ceva cu alegeti fisierulbig grinAlegi din calculator ce poza vrei, iar pe urma dai salveaza profilulbig grinPoate ca la inceput nu o sa iti apara imaginea, dar pe urma o sa iti aparabig grin

| SpartanMan a răspuns:

Te duci la Editare profil si jos acolo scrie selecteaza imagine de profil dai rasfoire cautiin pc la tine o imagine si dai oprn apoi dai salveaza profilulbig grin. Funda?tongue