| anonim_4396 a întrebat:

Se aproprie Craciunul si nu stiu ce sa-mi doresc Mosh Crakaciun (stiu ca no exista!)dati si voi niste idei plss cea mai buna idee primeste fundoi

Răspuns Câştigător
| AmeliaIoana14 a răspuns:

Pai ia-ti o trusa de magie un vecin de ameu are un fel de carte si chiar e super o gasesti la librariile alecsandria cu 40 de lei dar este mai ieftin de craciun

6 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Bani happy. Ipod. Mp3 sau Mp4. Skateboard.Bicicleta.Console...

| MikeAlexis a răspuns:

Spune-i mosului sa iti aduca o carte de lb.romana. In rest nu iti mai trebuie nimic

| Pinkyyy;x a răspuns:

Hi deny! Nu trebuie sa iti doresti ceva de care e iesit din comun... poti doar sa speri ca vei fi alaturi de familia ta si ca iti vei petrece Craciunul alaturi de cei dragi. Ca si cadouri.eu spun ceva folositor de care poti sa te folosesti si iti ajuta la ceva. De exemplu cadouri care sa te bucure pe tine ar fi: telefon mobil, laptop, bijuterii (daca esti fata), parfumuri sau stiu eu.astea sunt doar niste bucurii.
Eu iti recomand sa te gandesti mai mult la lucrurile care iti trebuie nu la cele care pot sa le ai in timphappy

| Heii a răspuns:

Poti comanda ce i-am comandat si eu : un aparat foto frumos... laughing

| pisicutza8 a răspuns:

Pai poti sa ''comanzi'' un laptop, telefon corby...carti si poate o vergeluta

| Andreeaa_5462 a răspuns:

Daca esti fata :un ursulet, ceva pentru camera ta...
daca esti baiat:chiar nu stiu[eu sunt fatalaughing]
funda?batting eyelashes