cami
| cami a întrebat:

Se poate ca atunci cand ai multimess-ul pe un id sa-ti apara idle, iar pe celalat nu? pana la cate id-uri poti sa intri cu multimess-ul?

11 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Nu se poate
poate sa mearga intre 1-5 ori

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nu cred ca se poate.
Si cred ca iti merg vreo 3-5 multi-messuri

| BabyWL a răspuns:

Cu faza cu idle se poate, deoarece la fiecare id ai niste setari si la un id poate sa fie setat sa apara idle la 5 min dupa ce nu mai folosesti mouseul iar altul sa fie setat la 10 min.

| BabyWL a răspuns:

Iar pe multi mess am intrat cu 4 id uri dar cred ca se poate mult mai mult.

| claw_4117 a răspuns:

Da se poate cu hyperIM dar nu stiu setarile exacte ce trebuiesc facute, cu multimessul poti intra pana la 30 de id-uri

| eu_4161 a răspuns:

Cred ca DA........probabil,,,dupa parerea mea:::cu cate vrei

| Ys a răspuns:

Da se poate... k pe al 2lea mess intri la cine vrei sa intri si pote sa iti apara idiul pe 2 messuri k ai activat cv. si la multimess intra cate messuri vrei:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la un infineit de id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Iti Apare Idle Pe Toate Id-urile Tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: