| misticpower a întrebat:

Se poate face un machiaj si fara fond de ten? As putea sa aplic blush-ul fara fond de ten?

4 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Daca nu ai probleme cu tenul poti aplica blush-ul si fara fond de ten!
Sau daca preferi sa nu ai fond de ten pe fata poti sa il aplici si fara fond de ten!winking

| Infernia a răspuns:

Buna. Nu prea merge deoarece daca nu ai fond de ten pe fata nu prea ti se prind celelalte cosmetice bine.Noroc

| papusikatha a răspuns:

La 40 de ani o sa iti atarne pielea pe fata de la fond de ten, sfatul meu renunta la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da happy.Iti recomand sa incerci s anul folosesti fond de ten la machaj, deaorece iti astupa porii si iti imbatraneste fata.