| тøхх a întrebat:

Se poate vedea Dansez pentru tine, live, pe site? happy Adica pe protv.ro?batting eyelashes [ FundDi'. ]

Răspuns Câştigător
| AcidCuSange a răspuns:

Sigur.Deseara,la ora 20:30.Adica vreau sa spun in fiecare vineri.In reluare este sambata la ora 14:00.Intra aici sa vezi live Dansez pentru tine : http://dansezpentrutine.protv.ro/live/ibu4.html si nu uita sa intri doar deseara la ora 20:30 pentru. ca doar atunci va incepe live.

3 răspunsuri:
| angelany a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/
sper sa ti fie de folos

| anuk a răspuns:

Intra pe acasa.ro si intrand pe site-ul lor iti apare un dreptunghi in josul paginii unde iti scrie ca poti vedea online dansez pentru tine dai click acolo si te uiti
fundita?

| MiReLa_5935 a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/
sau scrii Dansez pentru tine live;:)