| AmorcitoDeSuVida a întrebat:

Se pot cumpara ochelari 3D de la mall? ( Cinema City Timisoara ) si daca stie cineva si cu cat :d? si de unde?

5 răspunsuri:
| petergabriel a răspuns:

Poti sa ii cumperi si online, gasesti de mai multe feluri...intra aici http://www.3d-shop.ro/? p=productsList&iCategory=48

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot cumpara de la cit grup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

27. 01. 2011, mah eu m-am uitat astazi la filme 3d si poti cumpara cu 3 si 2 ley buc

| andreeaskumpic a răspuns:

Inainte de a intra intr-o camara unde sunt salile sunt niste case de marcat cu oameni cv in gen! De acolo iti ei biletul, daca nu ai ochelari 3D, ei te vor intreba iti cumperi odata cu biletul! Ochelarii costa la fel si pentru copii si pentru adulti, eu am fost ieri, dar in IASI! Am dat 3Lei pe ochelarii 3d o pereche

| Robert2570 a răspuns:

Da se poate
creq pretul nu e asa scump 30lei cam asa