| joy a întrebat:

Seara buna! As vrea sa ma uit la un film(de preferat drama romantica sau comedie romantica), dar mi-e greu sa ma hotarasc. M-am uitat pe imdb, dar prefer sa merg pe recomandari "calde si palpabile". va multumesc anticipat!

21 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Seven pounds, The other end of the line

pupimik
| pupimik a răspuns:

Brown sugar...cu toate ca e vechi...inca il ador
Cruel intentions 1 - vechi dar frumos...nu e ca toate dramele romantice cu happy ending
Dedication
Just like heaven

| hândel a răspuns:

P. S. I love you, daca nu l-ai vazut ti-l recomand.

| joy explică:

Va multumesc, unele din cele mentionate de voi le-am vazut. Aseara m-am uitat la P. s I love you. a fost dragut.inca mai astept recomandari.multumesc.pupici

| Ben. a răspuns:

Titanic.

| TipulVerde a răspuns:

O, da The Green Mile....heartbreaking

| MihaiA a răspuns:

Iti recomand eu o drama FOARTE buna, nu-i romantica, insa e superb filmul : The Green Mile. :X

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Hey, pe unde ai umblat? Ai cam tras chiulul! in primul rand iti>>>Va recomand sa luati JOY pe iunie, caare 33 de super chestii faine pentru buna functionare a cuplului! Film: Mesaj pentru tine, cu Jodie Foster, parca, si Tom Hanks!

| greg a răspuns:

Iti zic eu cea mai buna alegere, daca nu l-ai vazut : "The family Man"

| greg a răspuns:

laughing ai de unde alege

| andreea_8479 a răspuns:

O drama romantica ff frumoasa>>a walk to remember>the notebook

| afrodita17 a răspuns:

Deja au trecut cateva ore bune...ai putea sa ne spui si noua ce film ai ales...si daca ti-a placut? nu de alta, dar tare sunt si eu in cautare de filme bune...winking

| Crisu_8081 a răspuns:

Good luck Chuck(este ft funny)/PS: i love you(superb!)/Tigrul si Zapada(Benigni este un geniu!)/Marie Antoinette(interesant!)/The lake house(cu Sandra Bullock si Keanu Reeves)

| Zoombe3 a răspuns:

Tristan si Isolda / Phone cabin / If only

| asucme a răspuns:

Iti recomand sa vizionezi You stupid man happy sper sa te distreze la fel de mult ca pe mine happy gen comedie romantica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ti recomand eu : Half light (Penumbra). E prea bun filmul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandarile palpabile si calde, mti le pot da in privat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ultimate gift daca nu l-ai vazut ai si ce invata din el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pearl Harbor si Love story(varianta mai veche). Vizionare placuta!

| luschan a răspuns:

Http://luschan.blogspot.com/p/film-reviews_11.html#Filme%20klumea
ai aici cu tot cu note si cu link direct la trailer

| Ionut_5301 a răspuns:

Iti recomand filmul Dostana n-ai sa-ti peirzi timpul degeaba uitandu-te la el...winking :*