| AleGsZ a întrebat:

Seriozitate obligatorie >-=raman fara raspuns clar.
Deci,o intrebare cu DA sau NU,atat raspundeti, va rog:

Raspunsul pe care il vei da va fi NU?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Asta e întrebare capcană.
Nu pot răspunde la ea.

11 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Esti chiar tembel: 'o intrebare..atat raspundeti' ori e intrebare ori raspunsrolling on the floor)...

| AleGsZ explică (pentru Bybanu):

O intrebare cu variante de raspuns DA si NU, atat raspunzi, cu DA sau NU, tembelule.

| Bybanu a răspuns (pentru AleGsZ):

Nu prea te-ai exprimat bine in 'Intrebare' ...si chiar suna aiurea.

| MarianWLF a răspuns:

Da.

| h3r a răspuns:

Asa si asa.

| BiancaBaby a răspuns:

Nu

| Amiiii69 a răspuns:

Depinde...Eu as raspunde DA pentru ca imi place sa ma risc dar care va fi intrebarea?

| AidaMaria a răspuns:

Cred ca Da dar care e intrebarea?

| Dimas a răspuns:

Sau

| Beelzebub22 a răspuns:

Nu s-a exprimat deloc gresit. Eu am inteles intrebarea. Este una capcana.
Intrebarea la care trebuie sa raspundeti este " raspunsul pe care il vei da va fi NU? "

cine raspunde cu DA, se va gandi, daca a zis DA, ar trebui sa scrie de fapt Nu... insa daca scrie Nu... ar trebui sa scrie DA.

Este o intrebare fara raspuns.
Imi place jocul!
Bravo

| Quu a răspuns:

Nu