| AndradaPonov a întrebat:

Shalau TPU! Ieri mi-am pus piciorul in ghips iar acum nu pot sa ma duc la scoala o saptamana, trebuie sa stau in casa.Pana azi a plouat si a fost urat afara iar acum e cald si frumos... ZICI CA VREMEA SE RAZBUNA PE MINEE! In fine! Ce as putea face singura acasa?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Joaca-te ceva, cauta niste seriale care iti plac, si uita-te la toate sezoanele pe youtube, cauta emisiuni radio care iti plac.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, dar ce ai pătit, multă sănătate si numai bine.

| neutrino a răspuns:

Odihneste-te si bucura-te de prietenii care nu te-au uitat si te si viziteaza! Multa sanatate!

| cristimihailov a răspuns:

Sa agati tipi pe net.
Sa citesti
Sa dormi

| LTAA a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ieri am uitat ca trebuie sa invat si am stat pe net ore in sir cautand momente jenante, am ras cu lacrimi. Daca te plictisesti uitate la ceva care sa te faca sa razi, o sa treca timpul mai repede

| Melcul a răspuns:

Citeste o carte raspunde la intrebari pe TPU.

| AndradaPonov explică:

Angy927 da mi te rog cateva linkuri care ti au placut mult si te au facut sa razi si ti dau funda.mz mult

| Zlei_Ecaterina_1995 a răspuns:

Hei.poti sa joci rummy online..site-ul se numeste Gox.ro..te si invata cum sa joci. poti sa joci si pe tabla si etalat :*