| ELD a întrebat:

Si eu o intrebare de ce nu mi se deschide anumite fisiere in power point? Imi intra si imi spune ca power point nu imi poate deschide fisierultongue...

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Poate nu e buna versiunea de la power point.Vezi care este terminatia fiecarui fisier. Din cate stiu eu trebuie sa aiba o terminatie specifica pentru a se deschide cu power point 2003 si alta pentru a se deschide in power point 2007. Daca nu e salvat cu terminatia potrivita, un document creat in power point 2003 nu poate fi deschis in power point 2007.

3 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Simplu. poate fisierul nu e facut in power point

| tuty a răspuns:

Si eu pateam la fel exact la fel dar am reinstalat windoxu(nu stiu cum se scrie)si nu am mai avut probleme

| vidik a răspuns:

Pentu inceput cauta virusii din calculator sau din fisiere
Daca totul este in regula vu virusii trebuie sa mai incarci o data fisierul
Daca nu merge incearca sa iei flashul si sa incerci de la un prieten.
(Daca nu merge poti apela la mine)
big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin