| manu01 a întrebat:

Sisu este cercetat din nou pentru detinere de droguri
Am citit pe CH
Uitati link.
http://www.ch-zone.com/......-t7364.htm

Care e treaba a fost inchis?
Si inca ceva a iesit sau urmeaza sa iasa sau nu v-a mai iesi ultimul albun a lui sisu

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E facatura manu.Nu-i nimic adevarat. E o conspiratie a tuturor mosnegilor din parlament vizavi de ritmurile atit de benefice pentru tineri si tot atit de benefice pentru timpanele lor obosite.

| Sisupuya a răspuns:

Dosarul este deschis din 2006, pana acum a mai fost inchis, dar inca dosarul este deschis...are drept de recurs, cel putin poate sa,, stea la garsoniera si sa doarma pe tambal`` 11 luni...sad