| Ralucka_7047 a întrebat:

Site'ul ladypopular.ro a fost in construire iar eu am putut sa intru o perioada de timp (iar ceilalti nu puteau ). Dupa ce s-a modificat eu am primit cadou un caine care costa 200 diamante iar eu nu am platit nimic. Cui i s-a mai intamplat asa? De ce mi s-a intamplat mie asa? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Pufuleti a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru. Tot un caine am primit in jurul orei 11, dar a disparut acum laughing
Nu stiu de ce s-a intamplat. Probabil vreun bug big grin

10 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Am mai vazut azi multi care au zis ca au primit cainele gratis
Deci rezulta ca toti au primit cainele gratis.Azi asa au datbig grin

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Si eu am patit la fel, doar ca eu ieri aveam cainele, presupun ca o sa il am si azi

| alisha19 a răspuns:

As vrea sa primesc un caine pe lady dar nu am primit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am primitcrying... dar in schimb o data m-am trezit cu 30 de diamante

| Kanna a răspuns:

La toti li s-a intamplat asata si eu ma joc in acel joc:Anelis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare. nu mi s`a intampalt niciodata!happy si nu m`ar deranja daca s`ar intampla!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti tu rea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.cum pot sa ii dau sa manance? unde e mancare?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare.cum pot sa ii dau sa manance? unde e mancare?:* multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ia-i dat sa manancewinking