| andreilucian2010 a întrebat:

Slaut, mi-am luat si eu Fifa 2011 si am inceput o cariera la manager mod dar de trei sezoane nu pot sa aduc nici-un jucator la Barcelona...
Ce trebuie sa fac ca jucatorii sa accepte oferta de a venii la echipa?
Dau fundita pentru raspunsul cel mai bun...

Răspuns Câştigător
| ady007 a răspuns:

Ce ma tie ciuda ca nu joci si tu fifa si GT mai bine pune tu mana pe romana se scrie Salut nu,, Slaut'' an fine.Pai trebuie sa le dai un salariu mai mare jucatorilor, si sa dai taxa de transfer mai mare si o sa vezi ca o sa vinawinking

1 răspuns:
| Marijuana187 a răspuns:

Slaut si tie! Lasa fifa si pune laba pe romana!