| MrsBrunetzyka a întrebat:

Sondaj : Pe cine alegeti?
Titanic vs. 2 pupeze albe
titanic : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0 ( povvestea dramatica a lui Jack si Rose )
2 Pupeze Albe: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0 ( pov barbatilor costumati in femeie )
2 filme diferite, unul de comedie, altul drama
voi ce alegeti? Aveti voie doar un raspuns cu argumente!
Fara amandoua sau niciunul.

7 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Titanic... se spune ca a fost cel mai costisitor film de pana acum, este foarte emotionant si sa fim seriosihee hee leonardo arata super in filmhee hee:*

| Agradável a răspuns:

Titanic, cel mai emotionant film si cel mai reusit tongue ( pacat ca a fost real sad aumurit atatia oamenii straight face )

| MrsBrunetzyka explică:

4 voturi titanic
1 vot 2 pupeze albe

are filmul titanic un vot de la mine, e fr emotionant si la urma am plans, saracii oameni.
deci:
5 :titanic
1: 2 pupeze albe

| alyna a răspuns:

Titanic clarwinking

| Digital112 a răspuns:

titanic

| Maria002 a răspuns:

Titanik il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 pupeze albe`rolling on the floor)
cat am putut radelaughing))
deci chiar merita vazutrolling on the floor)!

si titanic ii foarte fain`:X
dar tot 2 pupze albe`rolling on the floor)
merita vazutlaughing