| vickusyk a întrebat:

Spuneti-mi ce ornamente de iarna ppot pune in camera mea

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

De exemplu ai putea pune un tapet cu ceva peisaj hibernal in departare ca sa dea impresia ca e camera mai mare.
sau poti sa iti incadrezi un tablou cu o poza draga intr-un tablou de iarna. ornamente: beteala fina si cu gust, ceva omuleti de zapada din vata, o sanie si niste reni din hartie atarnati de tavan...

| vickusyk explică (pentru grab):

Interesanta idee merci mult

| CrazyGirll a răspuns:

Fulgi de nea. Intra pe youtube, sunt multe tutoriale pe acolo. Rezultatul e chiar surprinzator.