| 33stefy21 a întrebat:

Spuneti-mi idei de facut in timpul liber!
va pup!

Răspuns Câştigător
| lOrd2Skill a răspuns:

1.Iesi pe afara cu prieteni, la o bere, la un suc, la o cafea, la cinema
2. Poti sa te joci ceva pe PC daca esti un fan al jocurilor
3.Asta e cea mai faina:Sari in sus pana obosestilaughing

9 răspunsuri:
| DaRedDeviL a răspuns:

De preferat ceva relaxant, distractiv acum depinde de placerile tuturor, Poti viziona un film, sa iesi in parc cu prieteni sunt nenumarate metode de ati petrece timpul liber.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai eu in timpul liber petrec cu familia mai citesc o carte, ma mai duc pe la prieteni, facem nopti albe..Cam atata fac eu in timpul libe.happy

| eeu619 a răspuns:

Mie imi place sa stau cu prietenii desi nu avem multe de facut, sau cand sunt singura ies afara si stau cu castile in urechi si ascult playlistul meu, sau pur si simplu ma plim cu rolele, bicicleta.Cufundate in muzica, ea nu te critica si e placuta
fundita?

| OdetteSs0000 a răspuns:

La calculator!

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Citeşte
Quilling
Origami
Învaţa un instrument
Învaţă o limba nouă
Numai bine!

| DevilishAkin a răspuns:

Plimbate cu rolele, Joaca tenis, Mergi la inot, Mergi la shopping cu o prietena, Citeste o carte buna, Mergi la concertul trupei tale preferate, sau vezi ce trupe mai concerteaza in oras, Fa o plimbare cu barca pe lac, Mergi la un gratar cu prietenii, Descopera-ti pasiunile: picteaza, scrie, realizeaza un obiect handmade: o bratara, un obiect decorativ, o piesa vestimentara, Da o petrecere la tine acasa, Plimbate prin oras, fara sa stii unde esti si unde te indrapti. Poti descoperi locuri frumoase.

| ZuZuLiNka a răspuns:

Pf...ce nu poti sa faci
Poti face multe lucruri ...cum ar fi :
poti desena.
poti canta.
te poti plimba.
poti dansa.
te poti juca cu cainele sau pisica.
poti dormi
poti citi o carte/o revista.
poti face poze.
poti sa iesi in oras cu prietenii/prietenele.
poti sa stai la pc.
poti comunica.
poti sa mergi la petreceri sau sa dai tu una
poti merge in vacanta
poti face sport
poti sa te plictisesti de plictiseala
poti sa te uiti la tv
poti merge la cinema
pot fi o gramada de chestii de facut...

| D3ll a răspuns:

Poti sa te duci la plaja, sa desenezi, sa iesi la un suc cu iubita/iubitu :]], iesi pe afara cu prietenii, faci shopping, te uiti la tv, stai la laptop /Pc., Iti faci videoclipuri/ poze, citesti ceva, te uiti la un film, te duci la cinema, asculti muzica, mananci, bei, distreaza-te ffrate big grin

| єχcєєℓ a răspuns:

Ieși pe afară cu prietenii
Citești o carte
Stai pe internet
Puțin sport
Baftă
hee hee