| MrWrestleMania a întrebat:

Spuneti-mi: la aceste cerinte de sistem: placa video ATI Radeon HD 6670 1GB 128 Bit, HDD SATA 500GB, procesor Intel core i3 3.3 GHz cu doua nuclee si memoria RAM DDR 3 de 4 GB, 1333 MHz imi pot merge ca lumea toate jocurile actuale de pe piata? Daca nu, cer ar trebui sa mai "perfectionez"? Dar sa nu ma coste nici prea mult. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Pufulete8682 a răspuns:

Intra pe site-ul canirunit.com si verifica singur. Alegi pur si simplu ce joc vrei din lista, si programul iti va spune daca iti va merge sau nu

| MrWrestleMania explică (pentru Pufulete8682):

Poi eu nu am inca aceste cerinte pe PC. Ce am acum e praf de tot. Si vreau sa le cumpar pe acestea. De-asta am intrebat daca sunt suficiente pentru jocurile actuale de pe piata...