| Pityku_Andy_1990 a întrebat:

Spuneti-mi niste lucruri de facut in vacanta de vara dar sa nu fie ceva obisnuit....sa fie ceva mai nebunesc si totodata amuzant (funda cel mai tare raspuns)

Răspuns Câştigător
| Diana0727 a răspuns:

Pai poti sa:
1. Te urci intr-un copac foaaarte inalt;
2. Cumperi baloane cu apa, pistoale cu apa sau folosesti furtunul si faci o mega bataie cu apa;
3. Cumperi sirop de ciocolata, il arunci pe podea sau afara si plonjezi in el big grin;
4. Te dai cu sania pe un deal (de ce ai face-o numai iarna?)
5. Poti incerca chiar niste sporturi extreme (bungee-jumping, sa te dai cu parasuta, cu parapanta, etc.)
6. Du-te intr-un parc de distractii cu prietenii (de preferat unul cu piscina si topogane cu apa);
7. Plimba-te cu bicicleta (de-aia cu o singura roata laughing) )
8. Daca ajungi la mare, poti sa incerci sa sari de pe o stanca direct in apa;
9. Daca nu ajungi, cumpara-ti o piscina gonflabila si niste nisip si imagineaza-ti ca esti la mare;
10. Ai mai putea sa incerci sa faci baie intr-o fantana arteziana, numai sa nu ai probleme cu politia big grin.

Sper ca te-am ajutat! Enjoy your summer! :p

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sari cu parasuta(in tandem) big grin

| DeeaV a răspuns:

Picteaza pe cineva pe corp si faceti poze artistice.

| lovemeoana a răspuns:

Bataie cu apa, mergi intr-un parc de distractii, mergi la strand (asta nu e prea neobisnuit) sa te intalnesti cu prietenii si intreaba-i si pe ei ce li se pare mai neobisnuit. Asa poate o sa priemesti si alte idei P.S: distractie placuta :*

| Madallina3 a răspuns:

Iesi cu prietenii in parc, la strand sau chiar planuitiva sa mergeti intr-un concediu impreuna.Te poti duce la o petrecere sau poti sa participi la diverse activitati ca concertele sau bataile cu apa. Sper ca te-am ajutat! happy

| vladalexandrubalaet a răspuns:

Mda,scuze. Ti-ams cris 15 randuri de chestii, dda' TPU' m-a scos ca am adaugat din cauza tastaturii o litera gresit... uite o idee posibila: du-te la bunici si dupa ce ai terminat vacanta la bunici invita-i si pe ei la mare big grin, apoi la munte. Cred ca o sa fie epic.