| BlueByMe a întrebat:

Spuneti-mi pls cum poti sa furi la barn buddy pe hi5 chiar daca vecinul are caine cu mancare! stiu ca mai demult era o modalitate de furat:schimbai data de ex din 2 faceai 3 si furai dar acum nu mai merge modalitatea aia!
dar de curand am aflat ca mai e una! spuneti-mi daca stiti pls!

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Poti ascunde cainele vecinilor. Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini. unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu. acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela... dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu. citeste bine instructiuniile ca o sa mearga... Funda? happy

5 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Iti modifici data la pc cu o zi inainte`love struck

| justme2025 a răspuns:

Tare. eu nu stiam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa furi de la cineva ce are caine este foarte simplu:apesi tab(iti apare un chenar galben)pana ce chenarul ajunge in dreptul unde scrie"Friends'Farms"(ferma prietenilor-in romana), apesi enter si ti se va deschide o fereastra cu tot ce are vecinul tau, selectezi cainele, apoi selectezi manusa si furi. dupa ce ai terminat dai ok(nu dati ok pana nu terminati de furat)probabil iti va aparea o eroare dar asta nu o sa te incurce jocul merge mai departe iar u ai reusit sa furi chiar daca vecinul tau are cainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o stiu

| dany1598 a răspuns:

Ce-a cu Tab nu mai merge au descoperit-o.