| Britney13 a întrebat:

Spuneti-mi pls cum sa fac credite pe IMVU in afara de Rewiew si MyYearkBook?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

1. Dai mancare la caine 2. Iti faci cont pe imvu (unul nou) apoi myyearbook apoi facebook, twitter, myspace te loghezi pe ele de pe myyearbook si primesti 100.000 lunch money, apoi ii schimbi in credits ( 100.000 lunch money= 500 credits) 3. Faci toate probele de la free credits 4. Iti faci un cont pe yahoo, intri la free credits, refer a friend, invite be email, scrii adresa de email facuta, si un nume, apoi scrii ceva acolo ca sa nu se prinda de exemplu "wanna come on imvu?" apoi dai continue intri pe adresa de email dai pe yes de 2 ori iti faci contul cu acea adresa si rogi pe cineva sa iti intre pe cont si sa iti dea chat de 5 ori... Primesti 1500 credits si poti face asta cand vrei. 5. Faci tutorial-ul de la chat 6. (doar pentru vip-uri) Te faci creator, faci produse iti faci conturi si cumperi produsele facute de tinehappy Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| vulpitza23 a răspuns:

Mai faci credit pe imvu cand iti iei un pet, atunci cand vrei sa vorbesti, dai start tutorial si faci ce ti se indica.Alta cale este sa dai acolo la facebook si sa zici ca iti place Imvu. :d

| lol1232 a răspuns:

In primul rand poti face daca ai un animal il hranesti in fiecare zi si primesti 10 credits, daca instalezi imvu toolbar primesti 1000 credits, iar daca inviti un prieten pe imvu si el sau ea accepta si se inregistreaza primesti 1500 credits