| chocolate3755 a întrebat:

Spuneti-mi povestile voastre de dragoste. Dar nu le inventati, sa fie adevarate. Fundita

Răspuns Câştigător
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Pey...am vazut niste poze cu EL in telefonul unui coleg si l-am confundat cu alt baiat.m-am tot contrazis cu acel coleg, eu ii spuneam ca e baiatul la care ma refeream eu el nu ca e baiatul la care se refera el.si am facut un pariu ca daca e baiatul care spune el ma combin cu el.si a avut dreptate, am facut cunostinta si ne-am placut.suntem de 4 ani impreuna si ne iubim f mult.:X nu stiu cat de interesanta ti se pare povestea dar e adevarata.

3 răspunsuri:
| bangau91 a răspuns:

Eu sunt de parerea ca o poveste de dragoste nu se poate scrie ci doar simnti happy

| AnonimaPunct a răspuns:

Eu aveam un vecin (eu stau la bloc, si langa bloc, este o vila faaaina). In vila respectiva statea un baiat pe nume A. G. In fiecare zi iesea pe afara si se juca cu cainele, isi aducea prieteni, strica din greseala cate ceva prin gradina si apoi se chinuia sa repare etc. Auzisem ca era baiat destept, ca luase locul 1 la un concurs f. important de mate. Si, vazandu-l in sala de concurs si stiindu-i prenumele de la mama, l-am strigat si l-am felicitat.
Peste un an, am dat la liceu (in clasa a V-a). El a venit in aceeasi clasa. Am constatat ca era putin mai putin decat ceea ce ma asteptam... il credeam chiar tantalau (in comportament). Si a venit clasa a VI-a si s-a facut mai frumos si mai destept si a inceput sa imi placa de el... si intr-o zi nu stiu cum s-a facut ca am ramas singuri in clasa si mi-a zis ca ma place. Si am ramas impreuna big grin

| sara_8272 a răspuns:

EL era coleg de clasa cu o colega de apartament de-a mea(asta acum 8 ani) A tot venit pe la noi si am devenit prieteni. Dupa ce a terminat facultatea si a plecat acasa la el, mi-am dat seama ca il iubesc si ca imi lipseste.L-am chemat sa stea cu mine.Acum suntem casatoriti de 3 ani.