| raizoguard a întrebat:

Spuneti-mi repede un AimBot pentru San Andreas MultiPlayer [SA:MP] unul nedetectabil adica sa nu il urmareasca permanent. De ex am vazut unul care tragea la rateu si ii lua din viata celui spre care tintea. Un aimbot cat se poate de nedetectabil. Am incercat sa intru la Gang-uri dar din cauza tintei mele foarte proaste am fost respins peste tot. Acum vreau sa le arat ca pot intra pe merit [chiar daca nu-i adevarat]ss

Răspuns Câştigător
| RuNyX a răspuns:

Dai download sob si o sa-ti apara un video dai acolo si ai linkul eu il am de acolo happy bafta tie FUNDA?

2 răspunsuri:
| raizoguard explică:

Africanule. Manancati melci linistit

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!