| DJohnny a întrebat:

Spuneti-mi si mie 5 intrebari pe care as putea sa i le pun unei vedete.

Răspuns Câştigător
| sufletsel a răspuns:

Cum si-a inceput cariera?
cat de mult o motiveaza fanii?
daca are vreun model pe care doreste sa il urmeze?
dupa ce motto se ghideaza?
ce e mai important in viata ei/lui familia sau cariera?
funda?kiss

2 răspunsuri:
| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Cum ai devint asa popular?
Ce sampon folosesti?
De ce unii fani nu te plac?
Imi dai un autograf?
Ce parfum folosesti?
Funda?

| alexush a răspuns:

Tinand cont ca si vedetele sunt oameni normali.au unele momente cand sunt satuli pana-n gat de asemenea intrebari pe care le-au dat ceilalti ca raspuns.crede-ma.au momente cand isi doresc sa nu mai fie in lumina reflectoarelor macar pentru o zi.sa nu fie "spionati" pe la cabine de proba, sau la restaurante, sau sa fie pozati pe neasteptate.sa fie inghesuiti pe la spate cu intrebari tampite. daca vrei sa faci o vedeta fericita.intreab-o lucruri normale.ca si cum ai vb cu un pr.nu gen.ce manci? ce masina iti place? cum te ajuta fanii? fi tu...