| Hathor a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva nume rare sau de zeite :d

5 răspunsuri:
| KlaraWeiss a răspuns:

Oriana (am avut o colega cu numele asta), Sarmiza, Zilia, Ginevra, Severa, Atena, Partena, Dalia, Renata, Petunia, Lilia, Agata, Celia, Virginia, Daria, Sofia, Iris, Tamara, Aritina, Casandra, Despina, Flora, Maia, Melisa, Minerva etc

| loveuandyouknow a răspuns (pentru KlaraWeiss):

Ginevra e foarte intalnit in Italia.

| KlaraWeiss a răspuns (pentru loveuandyouknow):

O fi, dar nu se intalneste decat rar in Romania.

| summertime a răspuns:

Esmeralda,Anastasia,Gina,Cezar,Pablo,Melek(inger),Carla
Zeitebig grinemetra,Venus,Afrodita,Atena,Artemis,Hera,Rhea,Geea.

| loveuandyouknow a răspuns:

Beatrice, analice, alyssa, tania, leila, marcela, minodora, kal-el, chanel, lego, otilia, petra... etc