| Tonny_7334 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste activitati frumoase si neplictisitoare in afara calculatorului, hobby-uri si chestii de gen happy
Dau >>>>fundita!:::big grin

Răspuns Câştigător
| Crissuu a răspuns:

Eu zic sa mai vizitezi Natura. Eu ma simt mereu bine in preajma animalelor si al florilor.
Ca activitate: Plimbate cu prietenii, citeste o carte in aer liber, colectioneaza ceva [fluturi, flori presate].
Funda?happylaughing

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Du-te la film, citeste o carte, iesi in oras cu prietenii. Sunt multe lucruri pe care poti sa le facilaughing

| SensiBlu a răspuns:

Citeste, fa handmade-uri plimbate, mergi la sala...

| aaaa12345 a răspuns:

Eu iti voi da toate activitatile plictisitoare si neplictisitoare:
1)poti face bratarile prieteniei:
http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/
2)citesti:))
3)poti desena pe www.desenatori.ro (nu trebuie sa ai cont neaparat)
4)sa mai raspunzi la intrabari ca poate primesti o funda (apropo funda chiar daca nu ai)
5)te uiti la filme sau desene animate
6)vorbeste cu prieteni pe mess
7)invata
8)fa o lista cu 'ce iti doresti de la mosu' (e fain)
9)iesi cu prieteni
10)nu mai am idei :))

Răspuns utilizator avertizat
mira
| mira a răspuns:

Ocupa-te de montaje electronice, picteaza, invata sa gatesti delicatese, confectioneaza jucarii pentru brad, incearca Origami. Urmareste tutorialele "cum se face?"