| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii mai noibig grinromanesti gen clubbing...cum se asculta acumbig grin...si daca se poate sa-mi dati un site unde se pun cele mai noi melodii aparute big grin

Mersi :*

Răspuns Câştigător
| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti pe www.muzicadeclub.com www.muzica-club.net sau daca vrei niste mixuri misto lasa-mi mesaj cu id tau si ti le trm

1 răspuns:
| stefy_8347 a răspuns:

Da pe site-ul www.muzica123.com si vei gasi melodii romanesti, straina, roamaneasca noua (in fiecare zii apar melodii noi)e un site ffff bun