| PisuCluj a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste mesaje de florii. cea mai frumoasa primeste fundita:d...cu rima comice de toate :d

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Esti ca un trandafir
Esti ca un trandafir crescut in inima mea...promit sa ma transform in apa, aer, lumina pentru tine. Tu promiti sa infloresti numai pentru mine?

la multi ani si multa sanatate si bucurii
un zambet si o floare-ti daruim in pragul anilor ce vin cu totii lipsa iti simtim din inima noi te iubim

| llllllllllll a răspuns:

Drumul vietii tale sa fie presarat cu flori: ghiocei ca sa iti pastrezi sufletul tanar si curat, trandafiri ca sa fii vesnic iubita si margarete pentru a-ti aminti mereu sa zambesti. La multi ani!