| Ciucurel69 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste tigari slim mai fine dar care se gasesc la orice magazin.
Ce parere aveti de kent nanotek si winston xs sunt ceva de ele?
Imi recomandati altceva?
?

3 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Dunhill, negru as recomanda. Fine, si la propriu si la figurat.

| valentingb a răspuns:

Sobranie, Winston, orice de la JTI, sunt produse la noi. Cele de la AT sunt importate. Nu fumez, am fumat mai demult.

| nursa a răspuns:

Foarte curand vor aparea tigarile Kent HDi care vor fi demislim, in jur de 7 -8-7 valori toxi, foarte finute cu un filtru special de la care nu-ti vor mirosi mainile. Abia astept sa apara big grin. Am participat la un studiu si am avut ocazia sa le incerc. ( de-ar fi existat astea pe vremea cand eram pustoaica si-mi mirosea mamica degetutele ce frumos ar mai fi fost laughing )