| Skittles04 a întrebat:

Spuneti-mi si mie servere de mt2 germane fara hamachi (cu exceptia aspiremt2) dar sa aiba king-uri si arme epice nu neaparat in shopuri, sa le pot transforma. dau funda celui care da cele mai multe metine online

Răspuns Câştigător
| vladvlad23 a răspuns:

Cauta in top 100, cauta metine cu hamachi (ca astea in general au). Daca vrei metine private sunt legend cu arme epice loc fara arme parca, empire parca cu arme epice. Sper ca am fost de ajutor. big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in top100 se gasesc si pe google metin2 german top100 fara hamachi si gasest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce bine arati fatolove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna frumoaso am eu unu e super tare e pana la lv 125 am 109 ironju2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nesimtitilor...

| Adyboss99 a răspuns:

Moma ce frumoasa esti! LOVE YOU!