| alynutzabibi a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program daca exista cu care sa schimbi o poza, adica spre exemplu : sa faci o persoana care este grasa -slaba sau sa maresti sanii cu programu ala si mai multe chestii interesante.Nu vreau raspunsuri cu programe de astea obisnuite care pot doar face fotografia color, alb negru sau sa schimbi contrastu. etc astea nu am intereseaza.Sunt interesata de programe cu care poti truca o poza fara sa se vada ca a fost trucata happy dau funda celui care ma ajuta big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkMirror a răspuns:

PhotoInstrument este cel mai bun pentru problema ta.

Download: http://www.photoinstrument.com/PhotoInstrument_setup.exe

Serial:
E-mail: revenge@crew.com
Serial : 02-UYNOGJIG

P.S. Serialu merge DOAR la v5.1 asa ca ai grija ca nici eu nu stiu prea sigur ce versiune e aia.