| Irina_9928 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, cate carti din seria "The vampires diares" au aparut? Si cand apar urmatoarele?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

Da au aparut 4. Urmatoarele nu stiu cand apar. Din cate am citit seria este alcatuita din 8 carti. Pe cele 4 le poti cumpara de aici daca esti interesata. http://www.librarie.net/cautare-rezultate.php?t=jurnalele+vampirilor

2 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Deocamdata eu am observat 3. Nu stiu daca a aparut si o a 4-a.

| anonima_4990 a răspuns:

Au aparut
the awakening
the struggle
the fury

vor aparea:
nightfall
shadow souls

funda?