| anonimmmmm a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, ce cadou as putea sai cumpar prietenului meu, va zic deodata ca nu poarta bratari, ceasuri, sau chestii din astea, e mai simplu asa.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pai un parfum.sau daca fumeaza si nu se poate sau nu vrea cumparai un set de bricheta, trabuc, scrumiera.sau poti merge cu el intr-un magazin si ii cumperi un pantalon. o bluza.sau daca ai unde personalizeaza ceva. un tricou. ceva cu o poza cu voi, mi-e cam asta mi-ar placeabig grinsper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Chiloti Armani big grin

| anonimmmmm explică:

Are 20 ani

| anonimmmmm explică:

Mdaaaalaughing am vazut si eu aia cu 13 ani, ce ar putea sai cumpere, o suzeta si un sfat, sasi curete coaja de ou de la fund ca nu de mult a iesit in oushor si ei deam la ce sa gindescbig grin

| sergent91 a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva ce isi doreste mult, asta bineinteles daca ai destui bani pnetru acel lucru.

| frumusik_6841 a răspuns:

Poi cumparai o masinalaughing

| jocnecurat a răspuns:

Depinde de cati ani aveti.Nu este recomandat minorilor.Eu unu zic ca cel mai potrivit cadou este... aprinde vreo 50 de lumanari in camera pune-te pe pat dezbracata cu un trandafir in gura si o sticla de vin roshu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Depinde ce varsta arebig grin am mai vazut o intrebare putin mai devremehee hee si ne intreba ce sa-i ia la prietenul ei de 13 anilaughinglaughing. in orice caz ai putea sa-i iei ceva de plus mare pe care sa scrie ceva de iubirehee hee sau poza voastratongue thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, exista mai multe variante. 1. Daca e sportiv, ii poti cumpara o minge si alte din astea. 2. Daca ii place footbalul cumpara-i un bilet pentru meciul lui preferat(nu uita al doilea bilet ca sa mergeti impreuna, chiar daca ar fi o mare plictiseala pentru tine, satisface-i placerea)3. Daca e studios cumpara-i un roman bun(intreaba-l ce roman s-ar dori)4. Ei bine nu mai stiu, eu te-am dat ideea!