| tyberyiu a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos niste jocuri calumea

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Http://www.gamespot.com/......games.html
Uite aici...
Acest site este preferatul meu si ti-l recomand, nu vei regreta!
Daca iti plac jocurile, fundita? :)

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Cs, Gta, Sims(1, 2, 3), Fire&Ice etc

| TheGrooveStreet a răspuns:

Assasin's Creed, Assasin's Creed 2, GTA IV, GTA San Andreas, Burnout Paradise, Transformers : Revenge Of Fallen (poti sa incerci toate 3 partile din el ), Prince Of Persia 4 (toate seriile sunt frumoase), FIFA World Cup 2010, FreeRunning, Need For Speed: SHIFT, UNDERCOVER, WORLD, Tom Clancy's HAWX. happy cam astea sper ca te-am ajutat. FUNDAA?happy