| Leonardo111 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste sloganuri pentru basket am meci la css si cand stau pe banca sa intre celelalte fete sa le incurajez aaa si sa aiba rima multumesc

1 răspuns:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Pai poti sa strigi " Hai *numele echipei*!", sau mai este o chestie pe care o puteti face in grup : Unul sta mai in fata si spune "Din oceanul Pacific " si ceilalti repeta, apoi cel din fata "A iesit un peste mic" si ceilalti repeta, apoi cel din fata " Si pe coada lui scria" si ceilalti repeta, apoi cel din fata " Ca *numele echipei* va castiga! happy