| shtef_1956 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog titluri de carti faine puppy dog eyes. Vreau sa citesc ceva care sa imi placa...de exemplu de Agatha Christie daca stiti carti faine. Dau fundawinking.

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

Ai putea citi Pantalonii calatori de Ann Brashares. E foarte interesanta.Este vorba despre patru adolescente daca te intereseaza.Mai are inca trei volume.Ai mai putea citi Casa mea bantuita, Sabia din grota si Rapirea broastelor de ANGIE SAGE. Sau Familia Puhoi de Colin Thompson (o familie de vrajitori) Succes!
Daca vrei carti mai infricosatoare ai putea citi carti din seria,, GOOSEBUMPS Cartile care iti dau fiori" eu am citit din cele 20 si ceva de carti doar sapte: Bun venit in casa mortilor, Nu coborati in pivnita!, Fantoma din vecini, Zambeste si mori, Blestemul mumiei, Bun venit in tabara de cosmar si Sange de monstru. Aceste carti sunt scrise de R.L. STINE. Succes!
De Agatha christie este o carte faina - Zece negrii mititei

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Peter cheyney
-ce le pasa damelor
-ultimul pahar

| Minnie a răspuns:

Am 60 din cele 80 de carti scrise de Agatha Christie daca le vrei pe mail. Mai am colectii de carti politiste daca te intereseaza, Georges Simenon, Sir Arthur Conan Doyle etc

| danielcretu1980 a răspuns:

10 negri mititei de la AC

| danielcretu1980 a răspuns:

Acu' e interesant de stiut ce crezi tu fain.
Spre exemplu mie imi place Critica Ratiunii Pure, dar nu cred ca o gusta toata lumea.

| simina a răspuns:

Incearca cele scrise de Rodica Ojog-Brasoveanu sint bestiale...Razbunarea slutilor, Grasa si poasta, Cutia cu nasturi, Anonima de miercuri...o sa fii incantata

| nicoletamariana a răspuns:

Buna eu zic sa incerci si sandra brawn copilul nascut joi sau imaginea din oglinda sau Stephanie Mayer teilight 1234 adica amurg,luna noua, eclipsa, zori de zi, sau sarele de lamiezul nopti