| andrei2108 a întrebat:

Spuneti o poveste de groaza.Cea mai infricosatoare primeste o funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aici ai cele mai multe,
http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/f1-povesti-de-groaza
Te pup!

| Timeea2001 a răspuns:

Eram odata afara cu prietenii mei si ne jucam cu mingea.Eu mi-am dat autogol si ceilalti se radeau in hohote.Eu m-am enervat si am dat un sut si a zburat in capul clui care se radea a tras o tranta.Iar dupa aceea ne-am inpacat si ne jucam frumos cand dintr-o data el a dat in geamul unei case bantuite. ne-am dus dupa el si i-am spus sa mearga el primul pentru ca este mingea lui, evident! a intrat si eu inchid usa cu chei pentru ca am gasit cheia pe o cusca iar inauntrul custii era un caine dar format 100 la 100 din oase si nu traia ne-am speriat evident! iar eu l-am inchis cu cheia astep 10 secunde deschid usa si era doar in oase schelet iar din oase s-a format o cruce din oase si scria cu sangele lui sa nu mai veniti niciodata in aceeasta casa! noi am luat-o la fuga evident, iar noi le-am spus la parinti intamplarea iar peste 3 ani am intrat din nou in casa sa descoperim misterul dar de fapt toata casa oooooooo na scuzati garsoniera era plina de oase era un tron din oase pe care statea fantoma se teleporta in spatele nostru eram 7 in total ia prins pe cei 6 iar pe mine m-a lasat si mi-a spus ca sunt preferatul lui si a zis sa mai vin cand doresc eu de atunci vin la el discut la o masa cu el bem un ceai etc. asa povestim iar de cand sunt la scoala in orele de sport libere ma duc in scoala pentru a gasi mistere de fantome cod verde nimic galben indicii rosu fantome fenomene paranormale am mers in poduri in beciuri etc. cel care vrea sa incerce sa vina la mine doar miercuri sau joi continent europa tara Romania judet salaj localitatea zalau strada mihai viteazul bloc lira cristal apartament 10 etaj 3 cel care va veni va fi platit cu 10 lei pe fiecare data pentru un episod grabiti-va disponibil doar anul acesta de atunci in colo in 2013 plata 5 lei.

| qMiruq a răspuns:

Eram in camera mea si era cam ora 1:00 AM, vorbeam pe skype cu prietena mea prin videochat, cand de-odata imi spune prietena mea ''Cine nu doarme la tine la ora asta?'', la care spun eu ca toti dorm in afara de mine.Prima data credeam ca face misto de mine, dar a trecut cam vreo 5 min. si la fel a vazut ceva ca trece prin spatele meu la web, ca sa o cred si pe asta dupa ce mi-a spus asta am pus dupa aceea sa inregistrez toata convorbire inclusiv si camera mea web.A mai trecut vreau 20 de min si ea spune din nou ca o vazut pe careva in casa ca umbla.ei atunci am oprit inregistrarea si am dat de la acea faza...iar cand am vazut am incremenit vreo 20 de secunde...era o batrana cu pielea scorojita ce era legata cu lanturi de picioare.Din acel moment am inchis skypeul si am mers repede in camera la parinti si am dormit pe jos.De atunci nu s-au mai intamplat astfel de lucruri stranii dar timp de cateva zile doar vise cu acea femeie avem si de cate ori inchideam ochii o vedeam in fata mea.laughing

| qMiruq a răspuns (pentru qMiruq):

Scuzati greselile gramaticale, m-am grabit sa scriu...happy

| Sweety27 a răspuns:

Intra pe facebook la : https://www.facebook.com/fantomamea2003 si sigur vei gasi una ADEVARATA si infricosatoare!