| JBeebsAndUsher a întrebat:

Srry ca pun o intrebare km stupida da imi spuneti. revista cool girl posters. cand o cumpar are 11 postere saw nu am prins ideea laughing. plss explictim :d. fundita. kiss

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Si eu mi-am luat saptama asta ambele reviste cool girl(si cea cu postere). posterele sunt puse inauntru si sunt indoite in doua! poti cumpara revista, dar revista are numai un poster, pardon doua pentru ca este considerata si partea cealalta. iar cealalta este plina de postere, cel mai fain mi se pare cel cu justin bieber.deci inauntru sunt 5 postere si sunt considerate 10 pentru ca se considera si partea cealalta, pentru ca un poster are doua parti!
LOL, nu stiu daca ai inteles ceva, eu sper ca da!

2 răspunsuri:
| andreeaaa1 a răspuns:

Ce cap de nuka esti cum sa nu stii ma...cap de nuka

| AAAA31 a răspuns:

Da cool girl postere are 11 postere