| zuzumic a întrebat:

Stiati ca serialul tanar si nelinistit ruleaza pe micile sau marile ecrane de 36 da ani? laughing rolling on the floor e mai batran ca mine big grin cu mullllllllllllltttttttttttttt

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna zuzumic.Stiu serialul asta plictisitor de cand aveam vreo 4 ani sau chiar mai putinlaughing. Am o cunostinta care il urmareste.Ma gandeam cate ore din viata a pierdut inutil uitandu`se la acest filmlaughing.

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Si o sa mai dureze...rolling on the floor

| inna a răspuns:

Are in jur de 6000 de episoade laughing

| Brigitta a răspuns:

Nu stiam ca sunt chiar asa de multi ani, dar tin minte ca eram in clasele 1-3 cand mama se uita happy

| www a răspuns:

36:O Omg rolling on the floor credeam ca sunt doar vreo 15-20 de anilaughing...
care Tanar si nelinistit ca numai tineri nu mai suntlaughing... nelinistit or mai fi da tineri nu prea... cred ca au mai si murit din actorilaughing...

| zuzumic explică:

ButterflyWings rolling on the floor ar trebui sa se faca ceva si sa se transmita si in lumea cealalta ...in plus kel mai tare e ca au murit si actori in timpul filmului astuia eu nu il suport nici macar nu inteleg cine se mai uita la el rolling on the floor)

| zuzumic explică:

IngridutS cred ca doar jumatate din viata laughing da nu ii bai ca am auzit k o sa se bage kablu tv si pe lume akealalta in leve si acolo daca e sanu apuke sfarsitu big grin

| Gexu a răspuns:

O dalaughinglaughing toata lumea s`a saturat de el( adica majortatea.presupun ca e lume care inca se mai uita la el si pe net) doamne cate episoade poate avea..silly

| SLeVeN a răspuns:

Da Stiam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si? cu ce ma incanta asta?happyun serial tras de par care nu se mai termina in veci, plictiseste lumea, pierzi timp degeaba... daca era ceva dea dreptul interesant pentru cunostintele nostre generale si dezvoltarea minti mai ziceam si euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sadtotusi...cum ramane cu sarmanele bunicutze care urmaresc infocate serialulsador sa se stinga incet si nu vor apuca sa vada sfarsitul. hmm...thinking