| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva ce s-a intamplat cu Gabriela Cristea de la Nora Ptr Mama? Fundaaa!batting eyelashes :X

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Se pare ca ultimele declaratii ale Gabrielei, referitoare la faptul ca nu isi mai doreste sa continue cu Nora pentru mama sunt adevarate. Vedeta afirma intr-o revista ca are nevoie de liniste pentru a putea face un copil, si de aceea si-ar dori o pauza din televiziune, dorind astfel sa renunte la a mai prezenta emisiunea matrimoniala care a consacrat-o.
http://npm4all.blogspot.com/2011/04/gabriela-cristea-toader-sau-mirela.html

4 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

A spus luni Mihaela (doamna noua) ca are niste treburi Gabriela...happy

| upssss_4824 a răspuns:

Prezentatoarea noua a zis ca are niste probleme saptamana asta dar nu a spus ce. Deci posibil o sa se intoarca luni.

| bianca240 a răspuns:

A iesit din competitie. Funda?:X

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Nu e mijaela e mirela boureanu vaida