| annisy a întrebat:

Stie careva nr de telefon a lui jean de la craiova am nevoie pentru o nunta..va rog fara numere gresite...va rog mult..multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Daca nu gasesti raspunsul aici, ai putea sa dai de el la dansez pentru tine, el participa acolo.

| EUSIATIT a răspuns:

Rasp mai jos sau daca nu la protv cauta pe net este imposibil sa nu aiba blog ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta e 0723333456

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| thestiffmeister1 a răspuns:

Jean de la craiova nu poate sa vina la nuntalaughing pentru ca participa la Dansez pentru tine