| DiiXdii a întrebat:

Stie cineva anime-uri horror si comedie ( in acelasi timp tongue )? Fundaaa! Ms :*

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Ghost stories ( are unele faze amuzante ), Hell Girl ( sezonul 3 mai mult ).

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Scary movie laughing

| emolica42 a răspuns:

Este unul mirai nikki este comedie putina dragoste si HORROR

Nu e chiar horror, dar Bleach este super amuzant. Claumore e interesant dar nu comedie, la fel si Another. Hmm... 11eyes e romantic, ceva comedie, horror, actiune, etc. E super! Am auzit de XXXHolic caci este si amuzant, dar nu prea cred. Inuyasha nu prea e nici el horror, dar e amuzant si romantic, cu actiune. Cam atat stiu momentan. Sper ca te-am ajutat. Oricum, Another este preferatul meu dintre cele horror.