| DryCooker a întrebat:

Stie cineva care este top 5 cele mai Subscribed/Abonate canale de pe YouTube?

9 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Eu ii stiu pe primii 3: Smosh, Pewdiepie si Jenna Marbles

| Arkhasas a răspuns:

Ăia cei mai retardaţi oameni au cei mai mulţi subscriberi. De ce?
Cu toţii ştim că în lumea asta există foarte foarte mulţi proşti. Ce îi atrage altceva pe proşti decât prostia?

| LiviuCristy a răspuns (pentru Arkhasas):

Nu toti, unii chiar fac ceva de calitate, de aceea nu am mentionat decat pe RWJ, restul nu prea fac decat showri penibile gen Antena 1

| Arkhasas a răspuns (pentru LiviuCristy):

Nu consum RWJ. Are glume răsuflate pe care le găseşte în rahatul oamenilor hazlii.

| LiviuCristy a răspuns (pentru Arkhasas):

Ma uit la el de foarte mult timp, poate ca a devenit putin comercial dar glumele lui fac referire la o gama larga din viata social politica americana si cred ca pentru varsta lui ( fata de granzii showrilor tv americane) chiar a schimbat intr-un fel youtube-ul
De ex. ImprovEverywhere, Vice (bestial), Freddiew, CollegeHumor sunt showri care imi plac foarte mult

| LiviuCristy a răspuns:

5. Niga Higa
4. PewDiePie
3. RayWiliamJonson -favoritul meu
2. JennaMarbles
1. Smosh
Aproape pe 6 e RhianaVevo, pe 7 Machinima (jocuri), pe 8 idiotu he la HolaSoyGerman. pe 9 canalu de youtube si lista continua!
Topul este alatuit in fiecare luna si urmareste indeaproape cele mai multe subscribe-uri ale unui utilizator ( asta e pe luna iunie) si cred ca nu se va schimba prea curand

| DryCooker explică:

Si care va place cel mai mult? Am vazut cateva video de la smosh si pewdiepie dar nu stiu daca merita sa ma uit in continuare.

| LiviuCristy a răspuns (pentru DryCooker):

Uite-te la episoadele lui rwj si nu o sa regreti, sunt funny, shoul se numeste =3 si prezinta 3 filmulete virale de pe youtube de obicei haioase si sunt comentate bestial, nu ai cum sa te plictisesti

| Victoria_Bianca_1998 a răspuns:

Pe unul dintre locuri este sigur Macbarbie07.