| BellaAndreea a întrebat:

Stie cineva cat costa o imprimanta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PinkyHeiii a răspuns:

Buna! Poi o imprimanta care are si xerox costa in jur de 200-300 de lei ( depinde de marca), iar una fara xerox in jur de 80-120 lei. Oridecare iti iei ar fi bine sa fie HP, Canon sau Samsung, astea sunt cele mai bune. O fundita?

7 răspunsuri:
| Anytsa a răspuns:

Preturile variaza de la un milion in sus. Depinde ce fel de imprimanta vrei si ce beneficii vrei sa si aiba.

| BellaAndreea explică:

MajestiK,imprimanta ta e de calitate?

| BellaAndreea explică:

Dorne,imi poti spune cum se numeste imprimanta?

| doctorul5 a răspuns:

De la 150 de ron in sus.In general costa mai mult cartusele decat imprimanta.

| dorne a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei o imprimanta ia-ti una cu laser, ii un pic mai scumpa(nu foarte mult) insa ai benefici la ea.

| Alexiiis3 a răspuns:

Pai aproximativ vreo 4 milioane. dar cu cat e mai performanta cu atat e mai scumpa happy!

| majestiK a răspuns:

Conteaza de care am cumparat cu 350 lei imprimanta cu printer, scanner si copier
Gasesti si mai ieftin...